پیش بارگذار اجومال

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور

شاید قبلا دست و پنجه نرم کردن با غول کنکور راحت بود و هر دانش آموز پرتلاشی می توانست از پس کنکور بر بیاید اما حالا با دو مرحله ای شدن کنکور، تاثیر کارنامه نهایی بر نتیجه ی کنکور دیگه وارد یک بازی استراتژی شدی که باید هوشمندانه عمل کنی!

لاپلاس با مشاوران حرفه ای از رتبه های برتر کنکورهای سال گذشته همراه شماست تا با توجه به مسیری که برای موفقیت در کنکور طی کرده اید، بهترین نتیجه را از این غول بزرگ بگیرید. لاپلاس، همراه ستاره های کنکور!

شروع به کسب موفقیت کنید

با لاپلاس به اهداف خود برسید

مشاوره کنکور در لاپلاس

نقش مشاوره کنکور در موفقیت دانش آموزان

هر یک از شما در ایام کودکی روزها را با رویای موفقیت می‌گذراندید و برای بسیاری از شما هم موفقیت، از مسیر تحصیل و درس خواندن حاصل می‌شد. اگر امروز سری به وبسایت لاپلاس زده‌ای و به دنبال بهترین‌ها برای رسیدن به موفقیت می‌گردی، یعنی هنوز هم معتقدی درس، بهترین و معقول‌ترین راه برای موفقیت است! البته، نه این که برای همه افراد این مسئله صادق باشد، نه! اما برای من و شما قطعاً درس خواندن به اندازه کافی شیرین و لذت بخش هست که آن را به عنوان بخش مهمی از زندگی انتخاب کرده‌ایم. حال اگر دانش آموز دوره متوسطه هستی و کنکور به یکی از دغدغه‌های مهمی تبدیل شده که خواب و خوراک را از تو گرفته، بهتر است به ماشین اختصاصی لاپلاس بپیوندی تا در یک سفر کوتاه، به سوالات رایجی که در ذهنت شکل گرفته پاسخ دهیم. به نظر می‌رسد صحبت درباره مشاوره کنکور در این سفر کوتاه، انتخاب مطلوبی باشد. بزن بریم!

مشاور کنکور چه کسی است و چه وظایفی دارد؟

نخستین ایستگاهی که باید برای چند دقیقه ای در آن توقف داشته باشیم، توضیح شخصیت مشاور کنکور و شرح وظایف آن است. بیایید سری به گذشته بزنیم. شما فکر می‌کنید بزرگ‌ترین و سرشناس ترین افراد دنیا که تحولات عظیمی را رقم زده‌اند، زندگی بدون نظم و ترتیب را تأیید می‌کنند؟ به نظر شما افراد باهوش و تأثیرگذار، چگونه به این موفقیت‌های چشم گیر دست پیدا کرده‌اند؟

حقیقت این است که هوش و ذکاوت را به هیچ عنوان نمی‌توان کتمان کرد! بله، افراد موفق اغلب افرادی باهوش سرشار هستند که به چیزهایی ماورای تفکرات سطحی ما می‌اندیشند. اما بدیهی است که هوش نمی‌تواند تمام آن چیزی باشد که برای موفقیت نیاز داریم. در حقیقت تا زمانی که بهره‌گیری از استعداد ذاتی خود را آغاز نکنید، هوش سرشار شما به هیچ نتیجه‌ای نخواهد رسید. بنابراین تلاش و کوشش و پشتکار، بخش مهم‌تری از مسیر موفقیت را شامل می‌شوند.

از سوی دیگر، زمانی می‌توانید تلاش‌های خود را در جهتی سودمند و کاربردی سازماندهی کنید که برنامه مشخص و معینی داشته باشید. مادامی که در مسیر چشم اندازهایتان قرار نگیرید و برای تک تک لحظات، برنامه‌ای نداشته باشید، خبری از موفقیت نخواهد بود. به همین دلیل است که گفته می‌شود برنامه ریزی، یکی از اصول اولیه موفقیت است. باور کنید باهوش‌ترین افراد حتی اگر ظاهری شلخته و اتاقی نامرتب داشته باشند، نظم در زندگی آن‌ها حرف اول را می‌زند. این جمله هم مخصوص آن دسته از دوستانی که خود را با جمله « باهوش‌ها بی نظم ترند» توجیه می‌کنند!

این ها را گفتیم تا به این جا برسیم که زندگی شما در دوران کنکور به نظم فوق‌العاده ای نیاز دارد تا موفقیت را برایتان به ارمغان بیاورد. کسی که می‌تواند این نظم را به زندگی شما ببخشد، کسی جز مشاور کنکور نیست. مشاور کنکور کسی است که این مسیر را پیش از شما رفته و حالا رمز و راز موفقیت خود را با شما در میان می‌گذارد. از آن جا که مشاوره کنکور در اصفهان تخصص لاپلاس است، سعی می‌کنیم اطلاعات مفید و کاربردی در حیطه تخصصی‌مان را به شما منتقل کنیم.

وظایف مشاور کنکور

همان طور که گفته شد، مشاور کنکور پیش از هرچیز باید مسیری که در آن قرار گرفته‌اید را پیش‌تر، طی کرده باشد. کسی که خود موفقیتی را در کارنامه اش ندارد، قطعاً انتخاب مناسبی برای مشاوره کنکور نیست.

در فرایند مشاوره کنکور شما پیش از هرچیز شرایط فعلی خود را شرح می‌دهید. سپس مشاور با توجه به علمی که در این زمینه دارد، برنامه مناسبی را برای شما طرح می‌‌کند. به این ترتیب، شما موطف به رعایت برنامه و حرکت در مسیری مشخص خواهید شد. این برنامه برای شخص شما طراحی می‌شود و متناسب با شرایطتان است.

در مرحله دوم مشاور کنکور باید روند پیشرفت تحصیلی شما را در نظر بگیرد. او به صورت مداوم با شما و خانواده‌تان در ارتباط است تا نظارت دقیقی بر فعالیت تحصیلی‌تان داشته باشد. هر زمان که با مشکلی مواجه شوید، مشاور کنکور به شما در پیدا کردن منشاً و رفع آن کمک خواهد کرد.

همه ما می‌دانیم که سال کنکور می‌تواند از نظر روحی فشار زیادی را به دانش آموزان تحمیل کند. حتی اگر چند سال تا کنکور فاصله داشته باشید، احتمالاً از همین حالا ذهنتان درگیر چالش‌های سال سرنوشت ساز زندگی‌تان است. مشاور کنکور شما را در این مسیر سخت یاری کرده و موانع ذهنی تان را از میان بر می‌دارد. تا دیر نشده به ایستگاه بعدی برویم تا فرصت پاسخ دادن به پرسش‌های بیشتری را داشته باشیم.

آیا مشاوره کنکور برای من لازم است؟

سوال بسیار مهمی که باعث توقف ماشین اختصاصی لاپلاس شده، همین است! به نظر شما بهره مندی از مشاوره کنکور و برنامه ریزی درسی الزامی است؟ اگر این سوال را از تیم لاپلاس با سال‌ها تجربه در اصفهان می‌پرسید، باید بگوییم که بله، اگر به قله‌های موفقیت فکر می‌کنید، حتماً وجود یک راهنما در مسیر ضروری است. هیچ کس نمی‌تواند برای اولین بار در مسیر صعود به قله قرار بگیرد و ادعا کند که این کار را به تنهایی انجام می‌دهد. شما به هر میزان هم اهل برنامه ریزی درسی و مطالعه زیاد باشید، باز هم کنکور رقابتی تنگاتنگ است که فردی متخصص و کاربلد را در کنار شما می‌طلبد. بهتر است در مسیر تاریکی که هیچ چیز را نمی‌بینید از یک چراغ راه استفاده کنید. کاملاً منطقی است! این طور نیست؟

پیامد های نداشتن مشاور کنکوری در سال کنکور

چند نفر از دانش آموزانی که اتفاقاً سوار بر ماشین اختصاصی لاپلاس هم هستند، این سوال برایشان ایجاد شده که اگر مشاور کنکور نداشته باشیم، اتفاق خاصی رخ می‌دهد؟ باید بگوییم حرف ما این نیست که بدون مشاوره کنکور احتمال موفقیت شما در این رویداد بزرگ صفر است؛ بلکه می‌گوییم مشاور کنکور می‌تواند احتمال موفقیت شما را خیلی خیلی بالاتر ببرد. چنان چه مشاور کنکور داشته باشید و مطابق گفته‌های او عمل نکنید، بدیهی است که نتیجه مطابق میلتان نخواهد بود. مشاوره کنکور به شما کمک می‌کند که با توجه به شرایط و میزان تلاشتان، بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. به نظر می‌رسد به همین زودی به انتهای مسیر نزدیک شده‌ایم.

مشاوره کنکور |مشاوره کنکور در اصفهان| لاپلاس

کلام آخر

این جا ایستگاه آخر است و باید بگوییم که سوالات متعدد شما درباره مشاوره کنکوری و برنامه ریزی درسی به تدریج در همین ماشین اختصاصی لاپلاس پاسخ داده می‌شوند تا جای هیچ شک و تردیدی نماند. برای اطمینان بیشتر بهتر است مسیر موفقیت رتبه‌های برتر را بررسی کنید؛ همه آن‌ها برنامه ریزی با کمک مشاور  کنکور را یک اصل غیرقابل انکار می‌دانند. دوستان عزیز و همراهان لاپلاس، تا سفر هیجان انگیز بعدی، خدانگهدار!

برای موفقیت در کنکور

با ما تماس بگیرید!