پیش بارگذار اجومال

پانسیون مطالعاتی

پانسیون مطالعاتی

پانسیون مطالعاتی

فضایی آرام و دوستانه با تمامی امکانات، ناظرین و مراقبین مجرب، تایم بندی مهندسی شده و ... همه ی اون چیزایی که موقع درس خوندن باید کنارت باشه را برات در پانسیون مطالعاتی فراهم کردیم کافیه ثبت نام کنی و خیال خودتو تا آخر کنکورت راحت کنی!

تازه میتونی با رتبه های برتر لاپلاس سر یه میز بشینی و از تجربیاتشون استفاده کنی! البته حواستون باشه لاپلاس هر شب گزارش فعالیت شما در پانسیون را برای مشاور و خانوادتون ارسال میکنه 🙂

01
مشاوره رایگان
برای شفاف شدن مسیر موفقیتت می تونی با ما تماس بگیری و جواب همه سوالاتت رو از کارشناسان ما بگیری.
02
ثبت نام در پانسیون
بعد از دریافت مشاوره کافیه اطلاعاتت را وارد و در پانسیون مطالعاتی لاپلاس ثبت نام کنی. فرآیند ثبت نام در پانسیون مطالعاتی کاملا آنلاینه!
03
حضور مداوم
حالا که در یکی از پانسیون های دخترانه یا پسرانه لاپلاس ثبت نام کردی باید طبق برنامه و با تلاش مداوم برای هدفت تلاش کنی.
04
رسیدن به رتبه برتر
بهت تبریگ می گم! تو داری توی مسیر رسیدن به اهدافت قدم بر میداری و در کنار رتبه های برتر لاپلاس و اساتید برجسته کشوری تحصیل می کنی تا به یکی از برترین های کنکور تبدیل بشی!

شروع به کسب موفقیت کنید

با لاپلاس به اهداف خود برسید

پانسیون مطالعاتی دخترانه

پانسیون مطالعاتی پسرانه

پانسیون مطالعاتی صفر تا صد چیزهایی که باید درباره پانسیون مطالعاتی بدانید!

این متن به صورت کاملاً اختصاصی برای آن دسته از نوجوانانی نوشته شده که کنکور خواب و خوراک را از آن‌ها گرفته است! بنابراین اگر جزو این دسته از افراد نیستید، احتمالاً ادامه این مطلب فایده ای برایتان ندارد؛ اما اگر در جاده پر فراز و نشیب کنکور قرار گرفته‌اید و گاه با باک پر از بنزین و گاه با چرخ‌های پنچر به مسیر ادامه می‌دهید، حتماً و حتماً ادامه مطلب را بخوانید. حرف‌های زیادی برای گفتن داریم! احتمالاً تا به حال صحبت‌های ضد و نقیض زیادی درباره پانسیون مطالعاتی شنیده‌اید و نمی‌دانید به کدامشان اعتماد کنید. شاید هم هیچ ذهنیتی درباره پانسیون‌ها نداشته باشید. در هرصورت، ما در تیم لاپلاس همراه شماییم تا صفر تا صد چیزهایی که باید درباره پانسیون مطالعاتی بدانید را با هم مرور کنیم. پس در یک سفر چند دقیقه‌ای کوتاه، همراه ما باشید. 🙂

پانسیون مطالعاتی چیست و چه تاثیری در نتیجه کنکور دارد؟

در همین ابتدای راه لازم است توقفی در اولین ایستگاه داشته باشیم. نخستین پرسشی که باید پاسخی برای آن ارائه کنیم، «پانسیون چیست» و کاربرد آن است. بیایید بحث را با یک پرسش آغاز کنیم؛ شما چه مکانی را برای مطالعه ترجیح می‌دهید؟ دوست دارید در خانه درس بخوانید یا محیطی با سکوت مطلق که تمرکز کافی داشته باشید را انتخاب می‌کنید؟ شاید هم کتابخانه‌های عمومی بهترین انتخاب برای شما باشند.

 حقیقت این است که بسیاری از دانش‌آموزان در دوران کنکور یا در خانه و مدرسه درس می‌خوانند و یا کتابخانه‌ها را برای مطالعه انتخاب می‌کنند. نکته‌ای که وجود دارد این است که عمومی بودن کتابخانه‌ها آن‌ها را به محیط‌های شلوغی تبدیل کرده که جمع کثیری از دانش‌آموزان در آن به مطالعه و بعضاً صحبت کردن و خوش‌وبش با دیگران می‌پردازند! هم من و هم شما خوب می‌دانیم که نصف بیشتر دانش‌آموزان صرفاً به هدف تحصیل به کتابخانه نمی‌آیند. کافی است سر بچرخانید تا ببینید کتاب‌ها می‌توانند بالشت‌های خوبی هم باشند!

حالا اگر شما به عنوان یک دانش‌آموز سخت‌کوش و درس‌خوان که به چیزی جز اهدافش نمی‌اندیشد به دنبال محیطی مناسب برای مطالعه باشید، پانسیون مطالعاتی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. پانسیون مطالعاتی یک جور کتابخانه خصوصی است که می‌تواند راندمان مطالعاتی شما را تا حد زیادی بالا ببرد. اگر در کتابخانه دائماً حواستان پرت می‌شود یا در محیط به هر دلیلی احساس ناراحتی می‌کنید، این پانسیون‌ها می‌توانند انتخاب خوبی برای شما باشند.

تفاوت پانسیون با کتابخانه عمومی

اگر چه تا به این جای کار هم به خوبی تفاوت میان پانسیون مطالعاتی و کتابخانه عمومی برایتان محرز شده است، اما بیایید کمی توقفمان را طولانی‌تر کرده و به بیان جزئی‌تر این تفاوت‌ها بپردازیم.

  • نخستین تفاوت در تعداد افراد حاضر در پانسیون و کتابخانه است. پانسیون‌ها اغلب تعداد کمی از افراد را در خود جای می‌دهند و به همین دلیل، محیط خلوت و آرامی دارند.
  • در پانسیون‌ها امکانات بیشتری در دسترس شماست. البته این مورد به پانسیونی که انتخاب می‌کنید هم بستگی دارد. چنان چه در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید به مجموعه ما یعنی لاپلاس بپیوندید. عموماً در پانسیون‌ها محیط مجزا برای استراحت، صرف غذا و … وجود دارد.
  • مهم‌ترین تفاوت پانسیون با کتابخانه در نظارتی است که بر درس خواندن شما می‌شود. در محیط پانسیون به سبب نظارت افراد حرفه‌ای در حوزه آموزش و مشاوره، مجبور به درس خواندن می‌شوید. این دقیقاً همان چیزی است که برای تعویض چرخ‌ها و استارت خوردن این ماشین پنچر لازم است!
  • حضور دائمی مشاور در پانسیون مطالعاتی به شما کمک می‌کند ایرادات روتین مطالعاتیتان را رفع کرده و عادت‌های صحیح مطالعاتی را جایگزین آن‌ها کنید. چنین آپشنی در کتابخانه‌های عمومی وجود ندارد.

حالا که با کلیاتی از تفاوت پانسیون مطالعاتی در اصفهان و کتابخانه‌های عمومی آشنا شدید، بیایید به سمت ایستگاه بعد حرکت کنیم.

برای ایام تعطیل در پانسیون درس بخوانیم یا در خانه؟

حالا نوبت آن رسیده که مزایای پانسیون در مقایسه با خانه را بررسی کنیم. چند نفر از شما در خانه به اندازه کافی تمرکز دارید و می‌توانید با بالاترین راندمان درس بخوانید؟ ما که فقط دست چند نفر را بالا می‌بینیم! این ایستگاه به بررسی تفاوت‌های پانسیون و خانه تعلق دارد.

اگر چه در محیط خانه احساس راحتی بیشتری دارید و می‌توانید آزادانه کارهای دلخواهتان را انجام دهید، اما دقیقاً همین مسئله نقطه ضعف خانه برای مطالعه به حساب می‌آید! وقتی که تخت خواب درست کنار دستتان قرار گرفته و در حین مطالعه زیر چشمی نگاهش می‌کنید، بدیهی است که به محض احساس خستگی با آغوش باز به سراغ خوابی خوش خواهید رفت. اگر تمام وسایل سرگرمی مثل گوشی موبایل، لپ‌تاپ، تلویزیون، ادوات موسیقی و … در دسترستان باشد، مطمئن باشید که بُعد راحت‌طلب وجودتان شما را از درس دور می‌کند. این در حالی است که پانسیون مطالعاتی امکان دسترسی به عوامل حواس‌پرتی را از شما صلب می‎‌کند. به همین خاطر می‌توانید با کیفیت بالاتر درس بخوانید و نتیجه نهایی را نیز با اشک شادی تماشا کنید! نفسی بگیرید تا به ایستگاه بعد برسیم.

مهم‌ترین مزایای استفاده از پانسیون مطالعاتی

ایستگاه آخری که به آن می‌رسیم، «مهم‌ترین مزایای پانسیون» است که در چند جمله مختصر و مفید برایتان شرح می‌دهیم. این احتمال وجود دارد که هنوز به قدر کافی با مزایای بهترین پانسیون مطالعاتی در اصفهان آشنا نشده باشید.

  • در پانسیون مطالعاتی آرامش و سکوت کافی فراهم است و می‌توانید در محیطی ایده‌آل، درس بخوانید.
  • در پانسیون‌هایی مثل پانسیون لاپلاس، شما با رتبه‌های برتر بر سر یک میز می‌نشینید و از آن‌ها برای رفع مشکلات درسی خود کمک می‌گیرید.
  • در اغلب پانسیون‌ها یک مشاور تحصیلی به صورت دائمی در محیط حضور دارد تا برنامه مناسب را به شما ارائه کند. شما می‌توانید از مشاور مجموعه در جهت رفع مشکلات کمک بگیرید.
  • نحوه عملکرد شما در ساعات مطالعه بررسی شده و گزارشی از آن به شما و خانواده‌تان ارائه خواهد شد. این مسئله به شما کمک می‌کند که با میزان رضایت‌بخش بودن تلاشتان آشنا شوید.
  • در پانسوین مطالعاتی عمدتاً فضایی مطلوب و راحت برایتان فراهم می‌شود تا بتوانید در شرایط ایده‌آل از هر جهت، درس بخوانید. در طول این مدت از اتفاقات و حواشی دور خواهید ماند.

نتیجه گیری

به همین زودی به ایستگاه آخر رسیدیم و وقت آن است که از ماشین اختصاصی لاپلاس پیاده شوید. حالا به خوبی با پانسیون مطالعاتی و مزایای آن آشنا هستید و می‌توانید سری به سایر خط‌ها بزنید و با سفرهای هیجان‌انگیزی همراه شوید. امیدواریم از این مطلب استفاده کافی را برده باشید. دوستان عزیز اصفهانی، حتماً به بهترین پانسیون مطالعاتی در اصفهان سری بزنید؛ منتظر شما هستیم!

برای موفقیت در کنکور

با ما تماس بگیرید!